تبلیغات
جنگجویان تاریکی - زنان سایه
..:: نین جوتسو هنریست به لطافت گل ، به سختی فولاد و به تندی رعد ::..

زنان سایه

جمعه 7 خرداد 1389 07:02 ب.ظ

نویسنده : محمد نصیر

زنان سایه

محبوترین ، مخرب ترین ، مرموز ترین نینجاهای زمان خود بودند. آنان هرگز عجله در کار نداشتند. بعضی اوقات برای رسید به هدفی سالها در کمین لحظه مناسب بودند.



آنان همیشه سلاح مخصوص خودشان را در لا به لای موهای سرشان استتار میکردند.

از جمله سلاحهای مورد استفاده آنان که بسیار روی آنان مهارت و تمرکز داشتند می توان ایتاکن ( به معنی نوعی سنجاق سر بود) اشاره کرد .
سلاحهای زنان سایه به مانند قسمتی از بدن آنان عمل میکرد درزمان قدیم از دوران کودکی به آنان آموزشهای لازم را میدادند تا بتوانند در دوران بلوغ از هنرهای مختلف از جمله عشوه گری ، زبان بازی ، آکروبات ، (رقص) کاربرد سلاحهای مخرب و هنر اسب سواری ، شنا و هنر آواز استفاده کنند.
امروزه در دوجوهای تمرین بانوان به مانند آقایان تمرینات مدرن آموزش داده میشود . به آنان هنر دفاع شخصی ، مبارزه ، کاربرد سلاحهای سنتی و مدرن ، هنر آرکروبات ، شنا در آب ، بالارفتن از موانع ، پریدن ، و رزمهای چریکی غیر نظامی را آموزش میدهند . هنرجویان سایه سعی میکنند تا آنجا که امکانات وجود دارد از زمان و انرژی خود برای آگاهی و زندگی بهتر در آرامش برتر استفاده کنند.

زنان سایه : زنان با اراده ، با ایمان و وفاداری هستند که تنها برایشان انسان بودن و محبت کردند به هم نوع مهم است.

برخی از سلاح های کونوایچی ها:

گاکوئه : نوعی انگشتر که روی آن دو برجستگی دارد که به مانند سوزن دربدن حریف فرو میرود.

تسون جوتسو : بادبزن معرفی که روی آن تیغهای زهردار نصب شده باشد . هنر استفاده از بادبزن زنان سایه

جوته : نوعی سای دفاعی میباشد که اندازه آن کوچکتر از سای می باشد درضمن تنها میتوان با یکطرف آن دفاع کرد.

آیکوچی : نوعی چاقو کوچک است که به رنگ پوست یک نینجا ساخته میشود وبه مانند یک تکه چوب معمولی می باشد که زمانی که از هم جدا میشود حریف متوجه میشود که در وسط آن چاقو پنهان شده است.

ناکاته : این نوع سلاح که یکی از معرف ترین سلاحهای زنان نینجا به شمار میرود بجای ناخن بلند از آن استفاده میشود. این سلاح در نوک پنج انگشت بصورت جدا جدا فرو میرود . برای فروکردن وچنگ زدن به نقاط حساس دشمن بهترین سلاح به شمار میرود . این نوع سلاح به پنجه گربه نیز مشعور می باشد.

منبع:http://kunoichi-nb.blogfa.com/




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -



رتبه سنج گوگل

رتبه سنج گوگل

Online User Online User